Tvorba webových stránek

Portfolio svých služeb cílím speciálně na menší podnikatele a živnostníky. Stavím na tom, že mnoha lidem se může zdát tvorba webových stránek zbytečná, drahá a plná starostí, když ty staré přece fungují.

Přečtěte si můj článek o výhodách moderního webu.

Spousta takových webů je ale nekompatibilní s moderními standardy webových prezentací. Nezobrazují se správně na mobilu, či tabletu. Úprava i těch nejjednoduších věcí vyžaduje zásah webmastera, což znamená další vyhozené peníze, za zdlouhavou práci se zastaralým systémem.

Proč WordPress?

Webové stránky založené na systému WordPress jsou ideálním řešením pro někoho, kdo nemá potřebný rozpočet na web od velkých firem. Kvalitní design mnohdy nestojí ani korunu. Příspěvky, fotky a jiné drobné úpravy zvládne každý během pár kliknutí a díky automatickému napojení na sociální sítě můžete vše zárověň sdílet a ušetřit tak další čas, jinak strávený marketingem.

tvorba webových stránek - wordpress
Systém WordPress

Firemní prezentace, blog, e-shop

Ať už jsou vaše potřeby a nároky jakékoliv, WordPress weby nabízí širokou škálu funkcí a šablon, které lze vždy upravit na míru káždému.

SEO optimalizace

Součástí každého mého webu je základní SEO optimalizace, bez které by nové webové stránky měli jen poloviční efekt. Samozřejmostí je propojení s Konzolí Google a Google Analytics.

Za měsíční paušální poplatek nabízím komplexní SEO servis.

Správa a monitoring webových stránek

Po kompletním dokončení webu je několik možností jak udržet web aktuální a zajistit jeho bezproblémové fungování. Jednou možností je serie návodů zde na webu, která vás provede základním použiváním systému WordPress, nebo se o váš web postárám já.

Cena a termín dodání

Cena tvorby nového webu je individuální. Jednoduchý blog, který bude fungovat souběžně s vaši webovou stránkou je nejlevnější možností.

Ceník firemních webů se odvíjí od množství obsahu, který je třeba vytvořit a napsat a samozřejmě od samotné velikosti a náročnosti stránek a jejích funkcí.

Nejdražsí jsou pak e-shopy, které vyžadují napojení na platební brány, vytvoření produktových stránek a jejich popisků atd.

Close Menu